Centrum Rehabilitacji już niedługo przyjmie pierwszych pacjentów

W przyszłym roku Centrum Rehabilitacji przyjmie pierwszych pacjentów. Dobiegają końca prace przy jego budowie. W budynku zlokalizowanym przy ulicy Narutowicza trwają obecnie prace wykończeniowe, w tym tynkowanie, malowanie, układanie płytek, montaż instalacji, wentylacji i klimatyzacji. Dokończenia wymagają jeszcze drogi wewnętrzne i parking oraz budynek gospodarczy. Zgodnie z umową budowa ma się zakończyć w październiku. Przed nami jeszcze zakup wyposażenia i niezbędnego sprzętu.
W Centrum Rehabilitacji znajdą się oddziały rehabilitacyjne przeniesione z ulicy Giserskiej (łącznie 54 łóżka), a także Zakład Rehabilitacji, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, w tym RTG i USG oraz gabinety lekarskie, zabiegowe i terapeutyczne.