Kolejne poradnie Radomskiego Szpitala Specjalistycznego przejdą metamorfozę.

Tym razem prace remontowe objęły mieszczące się na 3 piętrze budynku przy ul Lekarskiej Poradnie Stomatologiczne w tym: Poradnie Stomatologii zachowawczej, Poradnie ortodoncji, Poradnie protetyki, Poradnie chirurgii szczękowo- twarzowej Zakres prowadzonych prac jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. wyburzenia ścian, wykonanie nowych posadzek i ułożenie nowych wykładzin,
postawienie nowych ścian , wykonanie nowych sufitów w tym podwieszanych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę grzejników c.o. instalacje c.o., instalacje wentylacji, klimatyzacji, wod-kan, elektrycznej. Prace potrwają do końca kwietnia 2020 roku, ich koszt to około 853 tysiące złotych. Remont Poradni Stomatologicznych kończy remonty poradni funkcjonujących w budynku przy ulicy Lekarskiej 4. Wcześniej przypomnijmy wyremontowano Poradnie Specjalistyczne dla Dzieci i młodzieży wraz z Punktem Szczepień, pomieszczenia Rejestracji oraz Poradnię Dermatologiczną. Dzięki prowadzonym w ostatnim czasie pracom remontowym zupełną metamorfozę przeszły funkcjonujące w Budynku głównym Szpitala: Poradnia Gastroenterologiczna,  Poradnia Kardiologiczna oraz Zakład Diagnostyki Obrazowej Prace remontowo- budowlane prowadzone w Poradniach Specjalistycznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego kosztowały (łącznie z pracami w poradniach stomatologicznych) około 8 milionów złotych.