Kolejne Poradnie wznowiły działalność

Dziś, w dniu 3 sierpnia 2020 roku kolejne poradnie Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Tytusa Chałubińskiego wznowiły  działalność. Ponadto pacjenci Poradni Stomatologicznych są przyjmowani w nowych, wyremontowanych pomieszczeniach.

Zakres prowadzonych prac był szeroki i obejmował m.in. wyburzenie ścian, wykonanie nowych posadzek i ułożenie nowych wykładzin, postawienie nowych ścian, wykonanie nowych sufitów, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę grzejników, założenie nowych instalacji, wentylacji i klimatyzacji. Remont Poradni Stomatologicznych zakończył remonty poradni funkcjonujących przy ulicy Lekarskiej. Gruntowną przebudowę przeszły już: Poradnie Specjalistyczne dla Dzieci i Młodzieży wraz z Punktem Szczepień, pomieszczenia Rejestracji oraz Poradnia Dermatologiczna. Dzięki prowadzonym wcześniej pracom remontowym metamorfozę przeszły również funkcjonujące w budynku głównym szpitala: Poradnia Gastroenterologiczna, Poradnia Kardiologiczna oraz Zakład Diagnostyki Obrazowej.