Nagroda dla RSZS

W  dniu 7 czerwca 2019 roku  w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu odbyła się uroczysta gala plebiscytu Hipokrates Radomski 2018. Jej organizatorem była Redakcja Echa Dnia.  Podczas głosowania zakończonego 3 czerwca 2019 r. pacjenci wybrali lekarzy i placówki medyczne w  następujących kategoriach: Lekarz Rodzinny, Pediatra, Stomatolog, Pielęgniarka/Położna, Ortopeda, Kardiolog, Ginekolog, Chirurg, Okulista, Farmaceuta, Ratownik Medyczny, Przychodnia/Gabinet, Szpital, Salon Optyczny.

Głosami pacjentów Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego zajął II miejsce w regionie radomskim w kategorii Szpital Roku. Nagrodę w imieniu Dyrekcji Szpitala odebrała Zastępca Dyrektora d/s Pielęgniarstwa i Średniego Personelu Medycznego Naczelna Pielęgniarka mgr Barbara Kwiatkowska.

W głosowaniu pacjenci dokonali wyboru najlepszych lekarzy w  Radomiu i całym regionie.

Statuetki i dyplomy otrzymali pracujący w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym lekarze i pielęgniarki:

ORTOPEDA ROKU

1 miejsce – Dariusz Dębiński, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Ortopedii

PEDIATRA  ROKU

1 miejsce w Radomiu  – Magdalena Firlej, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Neonatologii

2 miejsce w regionie – Magdalena Firlej, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Neonatologii

OKULISTA ROKU

2 miejsce – Małgorzata Gładyś, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Okulistyki

CHIRURG ROKU

3 miejsce – Adam Kukliński, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Chirurgii Naczyniowej

PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA ROKU

4 miejsce w Radomiu – Marta Nowocień, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Ortopedii

5 miejsce w Radomiu – Paulina Szymańska, Mobilna Pielęgniarka, Radomski Szpital Specjalistyczny, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej

Podczas gali  statuetki i dyplomy otrzymali również nominowani do nagrody przez Dyrekcję Radomskiego Szpitala Specjalistycznego:

• lek. Wojciech Iwaszczukiewicz – kierownik Oddziału Chorób Wewnętrznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
  • Marzena Nowak – pielęgniarka oddziałowa, Oddział Ortopedii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
  • Maria Skrok – fizjoterapeuta, Zakład Rehabilitacji z Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

Składamy Państwu serdeczne gratulacje!