Poradnie Specjalistyczne RSZS od 1 czerwca 2020r. wznawiają działalność

Od dnia 1 czerwca 2020 roku Poradnie Specjalistyczne Radomskiego Szpitala Specjalistycznego oraz Oddział Rehabilitacji i Rehabilitacji Neurologicznej wznawiają działalność. Szpital otrzymał zgodę wojewody mazowieckiego na uruchomienie działalności poradni specjalistycznych funkcjonujących poza głównym budynkiem szpitala, przyjmowanie pacjentów wznowi też mieszczący się przy ulicy Giserskiej Oddział Rehabilitacji i Rehabilitacji Neurologicznej. O tym, które poradnie zostaną uruchomione powiadomimy Państwa odrębnie. Otwarcie poradni musi zostać poprzedzone przygotowaniem przez Zespół Zakażeń R.Sz.S., szczegółowych zasad przyjęć i procedur bezpieczeństwa Pacjenci wcześniej zapisani na listy oczekujących, będą informowani telefonicznie o nowych terminach wizyt.