Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu zatrudni lekarza dentystę ze specjalizacją z zakresu protetyki stomatologicznej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe – tytuł lekarza dentysty
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza,
  • Tytuł specjalisty z zakresu protetyki stomatologicznej,

Zakres czynności:

• Świadczenie usług medycznych w zakresieumowy z NFZ.

Oferujemy:

•  umowę o pracę,
  • umowę cywilno-prawną.
  • Dokumenty do przesłania:
    1) dokumenty potwierdzające wykształcenie i uprawnienia zawodowe (kserokopie dyplomów);
    2) Curriculum Vitae (z telefonem kontaktowym) wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych).

Powyższe dokumenty należy przesłać na adres email: kadry.kier@rszs.regiony.pl.  W sprawie pytań, należy kontaktować się z Kierownikiem Kadr, tel. (48) 361-54-59.

+48 48 361 51 00 +48 48 361 53 00