Radomski Szpital Specjalistyczny rozpoczął dzisiaj w poniedziałek 25 stycznia 2021 roku akcję szczepień seniorów przeciw COVID -19

Szczepienia seniorów są  wykonywane w Punkcie Szczepień przy ul Lekarskiej 4, na parterze budynku, na poniedziałek jest zapisanych 240 seniorów,a szczepienia są wykonywane wg  ustalonej listy. Wszystko odbywa się bardzo płynnie ponieważ szpital wyznaczył godziny szczepień, w których powinny się zgłaszać zapisane wcześniej osoby. Seniorzy przed szczepieniem będą wypełniać kwestionariusz o stanie  zdrowia, wskazane jest aby  seniorzy mieli informacje  o lekach, które aktualnie przyjmują (np. spisaną wcześniej w  domu  na karteczce) w szczególności chodzi tutaj o przyjmowane sterydy, leki przeciwzakrzepowe, leki przyjmowane przy chorobie nowotworowej.

+48 48 361 51 00 +48 48 361 53 00