Wystawa “Babcia i Dziadek” w Rejestracji poradni specjalistycznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Lekarskiej 4.

“Babcia i Dziadek” to tytuł wystawy zorganizowanej z okazji Dni Babci i Dziadka w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Prace wykonane zostały przez dzieci w wieku 3-8lat z diagnozą autyzmu oraz zespołem Aspergera. Dzieci uczęszczają do oddziałów specjalnych i integracyjnych w Przedszkolu Publicznym nr 3 z Oddziałami Specjalnymi w Radomiu. Mali artyści przy wsparciu nauczycieli wykonali prace korzystając z różnorodnych technik plastycznych, wyrażając tym miłość do swoich Babć i Dziadków. Wystawę prac można oglądać w Rejestracji do poradni specjalistycznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Lekarskiej 4.